מנעולן אמין וישר

מנעולן אמין וישר

כאשר אנחנו זקוקים לשירות של מנעולן אנחנו נרתעים מהרעיון מחשש פן יהיה זה מנעולן שיעשה שימוש לרעה באפשרות שנקרתה לידיו. כלומר, מנעולן שישמור לעצמו עותק מהמפתח שיתקין לנו ובשעת כושר מתאימה מבחינתו יבוא ‘לבקר’ בביתנו וייטול מחפצינו. אז איך נוכל באמתלדעת כיבחרנו במנעולן ישר אשר עליו אנחנו יכולים לסמוך לגמרי? הבה נלמד למצוא את מנעולן במרכז הכי ישר והכי אמין אשר עליו נוכל לסמוך בלב שקט.

מחפש מנעולן מקצועי במחיר שפוי? דברו איתנו:

  • במקרים אשר בהם אנחנו חייבים להזעיק את המנעולן, אם זה כאשר המפתחות שלנו אבדו וכבר מיצינו את כל אפשרויות החיפוש בכל הכיסיםובכל התיקים וגם במכונית.
  • במקרים אשר בהם המפתח נשבר בתוך חור המנעול.
  • במקרים אשר בהם המפתח פשוט מסרב לשתף אתנו פעולה בגלל תקלה פנימית כלשהי במנגנון הנעילה.

בכל אותם המקרים ועוד, אנחנו חייבים את עזרתו של המנעולן. הבעיה היא שפנייה אל מנעולן זהו לא הליך סטנדרטי שאנחנו עושים בכל יום ולא תמיד אנחנו מכירים מנעולן מקצועי שהוא גם אדם אמין. אדם שאנחנו מוכנים לסמוך עליו ולהפקיד בידיו את הבית שלנו על כל תכולתו כאשר הוא מטפל בדלת ובמנעול, והוא מסוגל ליטול עמו עותק מהמפתחות ולעשות בו שימוש לרעה בשעת כושר שתיקרה בדרכו.

אז איך נדע שהמנעולן שלנו הוא אדם אמין?

כאן נשאלת השאלה – איך אנחנו בוחרים במנעולן אמין? מי ערב לנו כימדובר באיש מקצוע אשר עליו אנחנו יכולים לסמוך בלב שקט?

כאן באה לעזרתנו משטרת ישראל. למעשה אסור למנעולן להתחיל לעבוד כמנעולן בטרם קיבל אישור על כך מטעם משטרת ישראל. המשטרה אמורה לאשר כי הוא אכן אדם אמין אשר אין לו כל עבר פלילי והוא למעשה כשיר לעבוד כמנעולן.

אז אולי לא יהיה לכם הכי נעים לבקש מהמנעולן את האישור המדובר, אך נדמה שיהיה לכם הרבה פחות נעים אם המנעולן שתבחרו לא יחזיק באישור כזה והוא יגרום לכם בסופו של דבר להרבה נזק ולעוגמת נפש.

על כן, אל תהססו. בקשו בנימוס לראות את התעודה ותוכלו להיות רגועים הרבה יותר.

חשוב גם לשהות במקום בעת ביצוע העבודה זאת כדי להסיר חשדות שווא שעשויות להתעורר בקרב העוברים והשבים שיראו את הפורץ במלאכתו…

Call Now Button