חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי
חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי

מנעולן אמין וישר

מנעולן אמין וישר

כאשר אנחנו זקוקים לשירות של מנעולן אנחנו נרתעים מהרעיון מחשש פן יהיה זה מנעולן שיעשה שימוש לרעה באפשרות שנקרתה לידיו. כלומר, מנעולן שישמור לעצמו עותק מהמפתח שיתקין לנו ובשעת כושר מתאימה מבחינתו יבוא ‘לבקר’ בביתנו וייטול מחפצינו. אז איך נוכל באמת לדעת כי בחרנו במנעולן ישר אשר עליו אנחנו יכולים לסמוך לגמרי? הבה נלמד למצוא שירותי מנעולן בראשון לציון 24 שעות הכי ישר והכי אמין אשר עליו נוכל לסמוך בלב שקט.

מחפש מנעולן מקצועי במחיר שפוי? דברו איתנו:

צור קשר – עמודים

  • במקרים אשר בהם אנחנו חייבים להזעיק את שירותי מנעולן מקצועי, אם זה כאשר המפתחות שלנו אבדו וכבר מיצינו את כל אפשרויות החיפוש בכל הכיסים ובכל התיקים וגם במכונית.
  • במקרים אשר בהם המפתח נשבר בתוך חור המנעול.
  • במקרים אשר בהם המפתח פשוט מסרב לשתף אתנו פעולה בגלל תקלה פנימית כלשהי במנגנון הנעילה.

בכל אותם המקרים ועוד, אנחנו חייבים את עזרתו של המנעולן. הבעיה היא שפנייה אל מנעולן זהו לא הליך סטנדרטי שאנחנו עושים בכל יום ולא תמיד אנחנו מכירים מנעולן מקצועי שהוא גם אדם אמין. אדם שאנחנו מוכנים לסמוך עליו ולהפקיד בידיו את הבית שלנו על כל תכולתו כאשר הוא מטפל בדלת ובמנעול, והוא מסוגל ליטול עמו עותק מהמפתחות ולעשות בו שימוש לרעה בשעת כושר שתיקרה בדרכו.

אז איך נדע שהמנעולן שלנו הוא אדם אמין?

כאן נשאלת השאלה – איך אנחנו בוחרים במנעולן אמין? מי ערב לנו כי מדובר באיש מקצוע אשר עליו אנחנו יכולים לסמוך בלב שקט?

כאן באה לעזרתנו משטרת ישראל. למעשה אסור למנעולן להתחיל לעבוד כמנעולן בטרם קיבל אישור על כך מטעם משטרת ישראל. המשטרה אמורה לאשר כי הוא אכן אדם אמין אשר אין לו כל עבר פלילי והוא למעשה כשיר לעבוד כמנעולן.

אז אולי לא יהיה לכם הכי נעים לבקש מהמנעולן את האישור המדובר, אך נדמה שיהיה לכם הרבה פחות נעים אם המנעולן שתבחרו לא יחזיק באישור כזה והוא יגרום לכם בסופו של דבר להרבה נזק ועוגמת נפש.

על כן, אל תהססו. בקשו בנימוס לראות את התעודה ותוכלו להיות רגועים הרבה יותר.

חשוב גם לשהות במקום בעת ביצוע העבודה זאת כדי להסיר חשדות שווא שעשויות להתעורר בקרב העוברים והשבים שיראו את הפורץ במלאכתו…

לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן
התקשרו עכשיו!