חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי
חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי

מנעולן מציל חיים

כיצד מנעולן אמין וישר יכול לעזור לך?

העבודה של המנעולן היא לא תמיד רק טכנית. במקרים רבים מדובר במשימה הכרוכה בהצלת חיים ממש! כמו לדוגמא כאשר פורצת שריפה בבית והדלת נטרקת באופן כזה שאין אפשרות לפתוח אותה או בעת תאונת דכים כאשר אין אפשרות לפתוח את דלת הרכב. גם במקרים אשר בהם נשכח ילד ברכב נעול יהיה על הפורץ לחלץ אותו בהקדם האפשרי.

מחפש מנעולן מקצועי במחיר שפוי? דברו איתנו:

צור קשר – עמודים

מנעולן מציל חיים! פשוטו כמשמעו…

תפקידו של מנעולן באופן כללי הוא בדרך כלל לפרוץ מנעול סורר שאינו מוכן להיפתח או לחלופין לפרוץ דלת שהמפתחות שלו אבדו. אך ישנם מקרים אשר בהם מדובר בהצלת חיים של ממש כאשר אנחנו חייבים לפרוץ במהירות האפשרית את הדלת של הבית או את של המכונית על מנת שנוכל לחלץ משם את הלכודים הנמצאים בסכנת חיים של ממש. במקרים מעין אלו כל דקה וכל שנייה עלולים להיות קריטיים והמקצועיות של שירותי מנעולן כמו גם העבודה הזריזה והמהירה שלו יסייעו מאוד.

תפקידו של מנעולן בעת תאונת דרכים

כאשר מתרחשת תאונת דרכים אנחנו מוצאים סיטואציות מורכבות ושונות שהן גם קשות מאוד. ישנם מקרים אשר בהם המכונית מתהפכת על צידה ואין לנוסעים או לחילופין לכוחות ההצלה כל דרך להגיע אל האנשים הנמצאים בפנים. ישנם מקרים אשר בהם הדלת מתעקמת ואין אפשרות לפתוח אותה כאשר באותם המקרים ישנם גם פצועים בתוך המכונית הזקוקים נואשות לעזרה ולטיפול רפואי. במקרים מעין אלו הזמן הינו מרכיב מאוד משמעותי וכל שנייה עלולה לגרום לאסון. המנעולן שיגיע מיד ויפרוץ באמצעות הכלים שברשותו את דלתות המכונית יסייע בהצלת חיי אדם כי רק כך ניתן יהיה להעניק לפצועים את הטיפול המהיר והמידי.

תפקידו של מנעולן בעת שריפה

כאשר פורצת שריפה בבית אנחנו מוצאים פעמים רבות כי הלכודים אינם מצליחים לפתוח את דלת הבית. הדלת מושפעת מהחום העז של האש ומעקם אותה וכך בעצם נמנעת האפשרות לפתוח את הדלת ולהימלט מפני האש והעשן. גם כאן יוכל הפורץ בעזרת הכלים המקצועיים שברשותו לפתוח עבור הלכודים את דלת הבית.

במקרים מעין אלו חשוב לפנות אל פורץ מנעולים בראשון לציון מקצועי, מהיר ומיומן המצויד בכל מה שצריך לצורך הפריצה. רק כך הוא אכן יוכל לסייע בהצלת חיי אדם.

לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן
התקשרו עכשיו!