חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי
חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי

מנעולן רכב בראשון לציון

מנעולן רכב ראשון לציון הוא מנעולן העוסק בשלושה תחומים עיקריים, בפריצת רכבים, בשחזור מפתחות ובהתקנת מפתחות חדשים לרכב.

מנעולן רכב הוא בעל מקצוע ייחודי. הוא חייב להכיר את המערכות והמנגנונים החדשים של נעילת הרכבים, הוא יודע לתקן ולהחליף כל מנעול והוא מודע לאחריות הרבה המוטלת על כתפיו כאשר אתם עומדים אובדי עצות מחוץ לרכב, לא מצליחים לפתוח את הרכב, ולפעמים גם לנעול. על המנעולן להיות זמין ולהגיע אל היעד במהירות, לפעמים אפילו בתוך עשרים דקות עד חצי שעה. 

מחפש מנעולן רכב מקצועי במחיר שפוי? דברו איתנו:

צור קשר – עמודים

מנעולן רכב בראשון לציון –  מתי נזדקק לשירותי המנעולן?

כאשר מפתח הרכב תקוע –  יש שלוש סיבות שבגללן מפתח הרכב נתקע, המפתח פגום, הסוויץ’ פגום, או שיש כשל בנעילת ההגה שגרם לנעילת הסוויץ’ במקביל לנעילת ההגה.

מנעולן רכב מקצועי ידע לאבחן את הבעיה, לסייע בהוצאת המפתח מהסוויץ’ ולוודא שהמפתח לא יתקע שוב בסוויץ’.

המפתח אבד או נגנב –  המפתח אבד או נגנב , גם אם יש לכם מפתח רזרבי אתם חוששים, ובצדק, שהמפתח יגיע לידיים זרות וייעשה בו שימוש בלתי מורשה. מנעולן רכב בראשון לציון ידע לשכפל עבורכם מפתח חדש במקום המפתח שאבד או נגנב. גם במקרים שאין לכם מפתח קיים שאפשר להעתיק או לשכפל, מנעולן מקצועי ידע לשחזר את המפתח לפי מחשב הרכב ונתוני הרכב.

פריצת רכבים – יצאתם לרגע מהרכב, השארתם את הרכב דלוק ודלת הרכב נטרקה, מנעולן מקצועי יגיע אליכם במהירות האפשרית כדי לפרוץ את הדלת, לאפשר לכם להיכנס לרכב ולהמשיך בשגרת היום. חשוב להדגיש שמנעולן מומחה ומיומן ידע לפרוץ את מנעול הרכב בלי לגרום נזק לדלת הרכב.

ניסו לפרוץ לכם לרכב, הצליחו לפרוץ אבל לא הצליחו להתניע את הרכב  –  בשל המנגנונים החדישים והמתוחכמים של התנעת הרכבים, פורצים רבים מצליחים לפרוץ את האוטו אבל לא מצליחים להתניע את הרכב. הם מנסים ומנסים ועל הדרך הם שוברים את הסוויץ’. מנעולן מקצועי ידע לתקן את הנזקים שגרמו הפורצים, הוא ידע לתקן את הסוויץ’ ואם הפורץ גם גרם נזק למנעול הדלת, הוא יתקן גם אותו.

התקנת קודן לרכב –  התקנת קודן לרכב אינה גורמת לנזק לרכב והיא עשויה לעכב גניבות, אך לא רק. אם יש לכם ילדים קטנים, והשארתם את המפתח תקוע במנעול. התקנת הקודן תמנע מהם להתניע את הרכב  תוך כדי משחק ובמקרים קיצוניים היא תמנע אסון, אם הקודן מותקן במקצועיות הוא יכול להחזיק מעמד שנים רבות. 

שכפול מפתחות לרכב – הקדימו רפואה למכה ושכפלו את המפתח לרכב רגע לפני שהוא אבד לכם. אם לא תעשו כך, אחרי שהמפתח אבד, שכפול המפתחות עשוי להיות מורכב יותר ויעלה יותר. מנעולן רכב בראשון לציון הוא מומחה בשכפול מפתחות, הוא ידע לשכפל כל מפתח.

תיקון שלטים לרכב – השלט התקלקל או אבד, מנעולן בראשון לציון מקצועי ידע לתקן את כל סוגי השלטים ולהעניק שירותי כיוון וקידוד מחדש.

שכפול שלטים לרכב –  ברכבם החדישים השלטים מבוססים על טכנולוגיית אימובילייזר וכדי לשכפל את השלט צריך להתחבר את מערכת האימובילייזר של הרכב. רק מנעולן מיומן ובעל מכשור טכנולוגי מתקדם ידע לסנכרן את המוח של הרכב ולשכפל את השלט.

לסיכום, יש לכם רכב, הוסיפו לאנשי הקשר בטלפון את מספר הטלפון של מנעולן רכב בראשון לציון כי אף פעם לא תדעו מתי תידרשו לשירותים שלו!

 

לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן
התקשרו עכשיו!