חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי
חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי

המדריך המלא לשיפוץ סוויץ’ לרכב

אין כמעט מי שלא נזקק לשיפוץ סוויץ לרכב, בעיות בסוויץ’ יכולות לקרות הן במכוניות ישנות והן במכוניות חדשות. יש סוגים שונים של בעיות בסוויץ’, לעתים המפתח עלול להיתקע  לעתים הוא אינו מצליח להסתובב כשהמכנה המשותף הוא שאי אפשר להתניע את האוטו.

אם אינכם מצליחים להתניע את האוטו ואתם גרים באזור ראשון לציון, צרו קשר. אני מודע למצב הבלתי נעים שאתם נמצאים בו ואעשה את המרב כדי להגיע בתוך חצי שעה בממוצע. יש לי כלי עבודה עדכניים, מודרניים וחדישים, צברתי ניסיון רב ואני מכיר סוגים רבים של סוויץ לרכב, בכל המכוניות, בכל הסוגים ובכל הדגמים.

מחפש מנעולן מקצועי במחיר שפוי? דברו איתנו:

צור קשר – עמודים

מתי אתם צריכים להזעיק מנעולן מומחה?

  • כאשר המפתח תקוע בסוויץ’ לא מסתובב ולא משתחרר.
  • כאשר המפתח נכנס עד הסוף או רק עד אמצע הסוויץ’ ואין אפשרות  לחלץ אותו.
  • כאשר המפתח נשבר בסוויץ’ ונשאר תקוע או רק משתחרר בחצי הדרך.
  • כאשר הסוויץ’ לא עושה סיבוב מלא.
  • כאשר אפשר להכניס את המפתח לסוויץ’ וגם לסובב אותו, אבל המנורות בלוח השעונים לא נדלקות.
  • כאשר היה ניסיון פריצה לרכב והסוויץ’ נשבר.
  • כאשר הסוויץ’ פועל באופן חלקי, בדרך לא תקינה ולא חלקה, רצוי מאוד לא להמתין עד שייתקע לגמרי, אלא להזמין מנעולן מקצועי.

שיפוץ הסוויץ’ לרכב – 7 טיפים שכל נהג חייב לדעת

אם המפתח תקוע בסוויץ’ ואין אפשרות לשחררו, לא רצוי לנסות לתקן לבד. המערכת של הסוויץ’ היא מערכת מסובכת, מערכת שבנויה מסוגים שונים של חלקים אלקטרוניים שחלקם קטנים ומורכבים, זוהי מערכת חשמלית בעלת מנגנון מסובך של נעילה. כדי לתקן או לשפץ את הסוויץ’ יש צורך מנעולן רכב ראשון לציון מומחה שיודע לקבוע באופן מהיר מהי התקלה ואיך לתקן את הסוויץ’ באופן חלק ומהיר וללא גרימת נזק למנגנון והמערכת.

לא לנסות להתיז שמן לשחרור ברגים אל תוך הסוויץ’. אומנם בשלב ראשון זה עשוי לעזור לסיבוב של הצילינדר אך אחרי זמן קצר השמן מתייבש, החלקים של הסוויץ’ עלולים להיתקע שוב, והתיקון עלול להיות יקר ומסובך.

אם אתם לא מצליחים להניע או שהמפתח תקוע בסוויץ’, לפעמים הבעיה היא במפתח, ולכן כדאי לנסות לעשות שימוש במפתח הרזרבי. אם אין לכם מפתח רזרבי, כדאי ואפילו רצוי לשכפל מפתח נוסף. אומנם שכפול מפתח לרכב זו עלולה להיות הוצאה גבוהה, אך זו הוצאה חד פעמית ומפתח נוסף יכול לחסוך הרבה כאב ראש.

לעתים הבעיה היא בכלל לא במפתח ולא בסוויץ’ אלא במוט ההילוכים אשר נמצא במצב לא מתאים כמו במצב של ניוטרל או דרייב במקום להימצא במצב של חנייה.

אם מוט ההילוכים נמצא במקום המתאים נסו להזיז את ההגה מצד אל צד ותוך כדי כך לסובב את המפתח, מאחר ולעתים כשההגה תקוע הוא תוקע אתו גם את המפתח. הזזת ההגה מצד אל צד עשויה לשחרר את פעולת המערכת.

אפשרות נוספת היא להכות בקלות על ראש המפתח ,פעולה אשר עשויה לשחרר את המפתח ואת הסוויץ’. גם אם הצלחתם לשחרר את הסוויץ’ חשוב להזמין  מיד מנעולן מקצועי שיערוך בדיקה מקיפה ויסודית למערכת כדי למנוע תקלות דומות בעתיד.

בכל מקרה אם המפתח תקוע, בשום מצב אין להפעיל כוח שעלול לשבור את מנגנון הנעילה או את המפתח. אם המפתח או מנגנון הנעילה יישברו, לא תהיה ברירה, תצטרכו להזמין מערכת סוויץ’ חדשה.

לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן
התקשרו עכשיו!