חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי
חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי

איבוד מפתח – הילד איבד את המפתח, מה עושים?

אתם גרים בראשון לציון ויצאתם לטייל עם הילד בעגלה, הילד היה משועמם, הוא ניסה לקום ולצאת מהעגלה, הוא בכה, חיפשתם משהו שיעסיק אותו ונתתם לו את צרור המפתחות, אבל אבוי… כשהגעתם הביתה או כשחזרתם אל הרכב, המפתח לא נמצא. הילד איבד את המפתח, מה אתם יכולים לעשות?

צרו קשר עם מנעולן בראשון לציון 24 שעות. המנעולן מבין את המצב שבו אתם נמצאים, את החרדה, את הפאניקה ואת חוסר הסבלנות, הוא יגיע אליכם מיד, בתוך פחות מחצי שעה, ויפרוץ את הדלת בלי לגרום לה נזק!

מחפש מנעולן מקצועי במחיר שפוי? דברו איתנו:

צור קשר – עמודים

מנעולן בראשון לציון 24 שעות – טיפים מעשיים: מה לעשות כשהמנעול אבד?

  • המפתח אבד, אבל יש לכם מפתח רזרבי!

אם המנעול הרזרבי נמצא בבית ואתם גרים בבית פרטי או בקומת קרקע, בדקו האם השארתם חלון פתוח או דלת אחורית שדרכם תוכלו להיכנס אל הבית. אם כן, היכנסו אל הבית, קחו את המפתח הרזרבי ופתחו את הדלת.

וטיפ שלנו: אל תשכחו לשכפל מפתח רזרבי חדש לפעם הבאה.

אם השארתם מפתח לגיבוי אצל השכנים או אצל קרובי משפחה שגרים בקרבת מקום, זה הזמן להתקשר אליהם ולבקש מהם שיגיעו בהקדם עם המפתח הרזרבי.

אתם לא גרים בקומת קרקע ואין לכם מפתח גיבוי בקרבת מקום, כדי לקבל מענה מהיר ובטיחותי אתם צריכים ליצור מיד קשר עם מנעולן בראשון לציון. מנעולן בראשון לציון עובד 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, בכל שעה שתפנו אליו, הוא יגיע מיד!

  • המפתח אבד, ואין לכם מנעול רזרבי!

אם איבדתם את המפתח וזה היה הסט היחיד שלכם, אין לכם ברירה אתם חייבים להיעזר בשירותים של מנעולן. מנעולן מוסמך יודע לפרוץ את הדלת עם ציוד מיוחד ובלי לגרום לדלת נזקים. 

לאחר פריצת הדלת, מנעולן ידע לשחזר עבורכם מנעול חלופי חדש בצורה מקצועית ומדויקת בהתאם לסוג המנעול.

טיפ שלנו: במקום לשחזר את המנעול אנחנו מציעים להחליף אל כל מנגנון הנעילה. אף פעם אתם לא יכולים לדעת מי מצא את המנעול ולאיזה ידיים עוינות הוא עלול להגיע. החלפת מנגנון הנעילה תעניק לכם סט מפתחות חדש ומלא כולל מפתחות רזרביים.

  • איבדתם את המפתחות לרכב, מה עושים?

ברגע של היסח הדעת אבד לכם המפתח לרכב או שהמפתח נמצא בתוך הרכב אבל הדלת נטרקה ואתם עומדים בחוץ אובדי עצות ולא יכולים להמשיך בנסיעה. אתם יכולים לנסות לפרוץ את הרכב בעצמכם או להזמין מנעולן מוסמך ומקצועי.

החלטתם לנסות ולפרוץ לבד, אתם מנסים לסדוק את המנעול או אולי לשבור את שמשת החלון ואולי אתם צופים בסרטונים ביו – טיוב כדי לדעת מה אתם יכולים לעשות לבד? אתם מנסים לחתוך חוטים של החשמל בסוויץ’ הרכב או אולי לנטרל אותם. אולי תצליחו להיכנס לרכב, אבל לא בטוח שתצליחו להתניע אותו. הנזק שייגרם לכם מתיקון הסוויץ’ או מתיקון שמשת החלון יעלה יותר מאשר המחיר שתידרשו לשלם למנעולן.

הזמנתם מנעולן מקצועי, הוא יגיע אליכם במהירות האפשרית, מצויד בכלי עבודה ייחודיים ועדכניים ויצליח לפרוץ את הרכב בלי לגרום נזק לרכב, לא לדלת ולא לסוויץ’ של מנגנון הנעילה.

אחרי שהצלחתם להיכנס לרכב, אתם חייבים לשחזר את המפתח. אנחנו יודעים לשחזר כל  מנעולים לרכב לכל סוגי הרכבים, לרכב פרטי, למשאית וגם לקטנועים.

נוסף על שחזור המפתחות אנחנו מעניקים שירותים נוספים כמו שכפול וקידוד אימובילייזר, תיקון והחלפת סוויץ’. אנחנו זמינים עשרים וארבע שעות, שבעה ימים בשבוע, צרו קשר ואנחנו כבר מגיעים.

לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן
התקשרו עכשיו!