חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי
חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי

אוי, הקודן לא עובד, מה לעשות?

גרים בקריית גנים בראשון לציון אבל עובדים בנס ציונה. קמתם בבוקר נמרצים לעבודה והקודן לרכב לא עובד. מה עושים?

ראשית, אל תילחצו. זו בעיה צפויה העלולה להתרחש בכל מצב, ומה לעשות, גם במצבים מלחיצים. הנתונים מלמדים שזה קורה בדרך כלל אחרי שלוש שנים של שימוש, ושנית, מנעולן לרכב בראשון לציון יוכל לעזור לכם. אתם צריכים רק לפתוח את רשימת אנשי הקשר ולחייג למנעולן, הוא יגיע במהירות, יפתור את הבעיה ויאפשר לכם לשוב לשגרה ולנסוע לעבודה.

וטיפ שלנו: אם עדיין לא הכנסתם לרשימת אנשי הקשר את מספר הטלפון של מנעולן בראשון לציון, עשו זאת עכשיו כי אף פעם אתם לא יכולים לדעת מתי תיקלעו למצב חירום ותידרשו לשירותים של מנעולן בראשון לציון.

מחפש מנעולן מקצועי במחיר שפוי? דברו איתנו:

צור קשר – עמודים

מה זה קודן לרכב?

הקודן או בשמו העממי אימובילייזר הוא מערכת של מיגון חשמלי לרכב שמטרתה למנוע פריצה וגניבה של הרכב. בכל פעם שאתם מכבים את הרכב, אתם מפסיקים את עבודתו ורק הקשה של קוד סודי על הלחצנים של הקודן תפעיל אותו מחדש ותאפשר לכם להתחיל בנסיעה.

הקודן לרכב מותקן כמעט בכל רכב. כמעט כל חברות הביטוח דורשות את התקנת הקודן כתנאי לרכישת פוליסת ביטוח לרכב. ברכבים החדשים הקודן מופעל כבר במפעלי הייצור וברכבים הישנים מנעולן לרכב יוכל להתקין לכם את הקודן.

במקרים רבים חברות הביטוח ירצו להבטיח הגנה מרבית על הרכב וידרשו מכם להתקין שני סוגי הגנה לרכב, עלוקה או קודן וכספת.

עלוקה לרכב היא מכשול נוסף שאמור להקשות על פורץ הרכב. זהו רכיב נתיכי חשמלי שנמצא צמוד לקודן או במקום אחר נסתר. כל עוד שהעלוקה מחוברת למערכת החשמל של הרכב, אי אפשר לעקוף אותה, אלא רק להזין את הקוד הסודי בקודן כדי להניע את הרכב. כאשר הפורץ מנסה לפרוץ את הקודן ולעקוף אותו, הוא ייתקל בעלוקה שלא תאפשר לו להתחבר לחשמל של הרכב.

כספת לרכב תפקידה למנוע פריצות רבות לרכב, אך היא פחות מתוחכמת מהעלוקה. זוהי כספת אלומיניום בעובי של מספר מילימטרים אשר מותקנת מסביב למחשב של הרכב וכך היא מונעת מהפורץ להגיע אל מחשב הרכב ולהתעסק אתו.

מהן הסיבות שבגללן הקודן מפסיק לעבוד?

פנינו אל מנעולן רכב בראשון לציון וביקשנו ממנו להסביר לנו את הסיבות לתקלות בקודן. בין הסיבות הרבות, אומר המנעולן, אלו הן שלוש הסיבות הנפוצות המשביתות את פעולת הקודן.

תקלה במערכת החשמל עלולה למנוע הזרמה של החשמל אל הקודן ולהשבית אותו מפעולה.

הצטברות של כמות גדולה של אבק או לכלוך בין מקשי הקודן עלולה לשבש את פעולת הקודן ולא לאפשר ללחצנים לפעול.

לוח המקשים של הקודן ישן ואינו מאפשר מגע בין המקשים לבין מערכת החשמל של הרכב.

 תיקון קודן ברכב – מהן התקלות הנפוצות?

את רוב התקלות לא תוכלו לפתור לבד אלא להיעזר במנעולן מקצועי. כל ניסיון לפתור את  התקלה בעצמכם, מזהיר אותנו מנעולן בראשון לציון, יכול לגרום לקצר במערכות החשמל ולגרום לנזקים משמעותיים.

הבשורה הטובה היא: מנעולן 24 שעות בראשון לציון, זמין שבעה ימים בשבוע. בכל שעה שתקראו לו הוא יגיע אליכם ויתקן את התקלה.

הקודן לא מגיב – נכנסתם לרכב בבוקר והקודן לא מגיב ללחיצות שלכם, אתם מנסים לנקות את המגעים מתחת לפלסטיק אבל פתאום מופיע לכם מפתח אדום או צהוב בלוח המחווים. הבעיה היא לא בקודן, אלא כנראה באימובילייזר. צאו מהרכב והזמינו מיד מנעולן בראשון לציון.

הקוד ננעל – אתם מקישים את הקוד, אבל הרכב לא מתניע. מנסים לפחות שלוש פעמים והקוד ננעל. אולי בכלל התבלבלתם בקוד? אם יש לכם זמן, נסו לצאת מהרכב וחכו חצי שעה. כעת הקישו שוב את הקוד הנכון. במקרים רבים המערכת מתאפסת וחוזרת לעצמה.

הקוד מצפצף או מהבהב  בצורה לא מוכרת – אתם מכירים את הקולות וההבהובים של הקודן. אם הקודן מהבהב או מצפצף בצורה לא סדירה, הוא כנראה מנסה לשדר לכם משהו, אולי זו בטרייה חלשה, אולי כשל בחיבור שבין העלוקה למערכת החשמל ועוד. אל תנסו לפתור את הבעיה לבד, הזמינו עכשיו מנעולן.

שאלות ותשובות

שאלה: נכנסתי לרכב והקודן לא עובד. מה אפשר לעשות?

תשובה: מומלץ להתקשר למנעולן רכב ולקבל ממנו הנחיות בטלפון, לפעמים זה יכול לעזור. לא עזר, אין לכם ברירה אתם חייבים להזמין מנעולן מקצועי.

שאלה: כמה זמן לוקח למנעולן בראשון לציון להגיע לקריאת חירום?

תשובה: זמן ההגעה של מנעולן בראשון לציון משתנה בהתאם למיקום שבו הוא נמצא.  באופן עקרוני זה יכול לקחת בין חמש דקות עד לעשרים דקות מקסימום. 

שאלה: כמה עולה להתקין קודן לרכב?

תשובה: המחיר תלוי במספר גורמים כמו התקנת קודן רגיל או אלחוטי, האם יש צורך בכספת ברזל או בעלוקה ועוד. כעיקרון, מחיר התקנה של קודן לרכב עם ניתוק רגיל עולה בממוצע כ -250 שקלים.

לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן
התקשרו עכשיו!