חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי
חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי

מנעולן לרכב בראשון לציון טיפים ועצות טובות

מנעולן לרכב בראשון לציון הוא בעל מקצוע ייחודי בתחומו ואין מי שאינו נדרש לשירותים שלו. הוא יודע לתקן את מנעול הרכב, לשכפל או לשחזר את המנעול, לפתור בעיות בקודן ועוד שירותים רבים ונפוצים.

אם אתם גרים בראשון לציון, בנס ציונה או בסביבה הקרובה, תמיד כדאי להזמין מנעולן מראשון לציון. מנעולן מראשון לציון נמצא קרוב אליכם, הוא תמיד יוכל להגיע אליכם במהירות לתקן את התקלה ברכב, לתת מענה לכל תקלה שצצה ולאפשר לכם להמשיך בשגרה.

מחפש מנעולן מקצועי במחיר שפוי? דברו איתנו:

צור קשר – עמודים

מנעולן לרכב בראשון לציון – 8 טיפים שחשוב להכיר

לא כל מנעולן בראשון לציון יודע לתקן תקלות במנעול הרכב, לכן כבר בשיחה הראשונה עם המנעולן אתם צריכים לשאול אותו מהו תחום ההתמחות של והאם הוא צבר מספיק ניסיון כדי שאתם תפקידו בידיו את התיקון למנעול של הרכב היקר שלכם ללא חשש.

אם המנעולן אומר לכם שיש לו אישור ממשטרת ישראל, צריכה להידלק לכם נורה אדומה. משטרת ישראל אינה מחלקת אישורים למנעולנים, אלא מנפיקה להם תעודת יושר. אם המנעולן מתבלבל במונחים כנראה שאין לו לא תעודת יושר וודאי שלא אישור מהמשטרה.

חשוב לבחור מנעולן שיש לו תעודת יושר מטעם המשטרה. (כן, תעודת יושר- יש, אישור מהמשטרה- אין!). מנעולן שהזמנתם יקבל מכם גישה ישירה אל כל “הסודות” של הרכב שלכם. אם תרצו, למשל, לשחזר מפתח לרכב, מנעולן צריך לדעת את כל המידע של מחשב הרכב. מנעולן שרלטן, לא ישר ולא אמין יכול להשתמש במידע החשוב ולנצל אותו למטרות עוינות. תעודת יושר ממשטרת ישראל מבטיחה כי מנעולן שבחרתם הוא ישר ואמין ואתם יכולים להפקיד בידיו את כל סודות הרכב ללא חשש.

אם יש לכם רכב יוקרה ששילמתם עליו כסף גדול, הנה עצה טובה. מיד כשאתם מקבלים את הרכב החדש, גשו למנעולן, שכפלו מפתח נוסף והפקידו אותו בכספת שלכם. יש רכבים מסוגים שונים שאת המפתח שלהם אי אפשר לשכפל בארץ. במקרה שמפתח כזה אבד לכם תצטרכו להגיע אל המוסך המורשה, לבצע הזמנה ולהמתין עד שהמפתח יגיע. שמירה של מפתח רזרבי בכספת מבטיחה כי אף פעם לא תישארו ללא מפתח. וטיפ נוסף, מיד כשאתם מקבלים את הרכב, הזמינו כמה מפתחות נוספים.

מחפשים מנעולן רכב בראשון לציון לשחזור מפתח של הרכב, כבר בשיחה הראשונה אמרו לו מהו סוג הרכב ומהן מערכות ההגנה הקיימות ברכב. המידע הזה יסייע למנעולן להגיע אליכם עם הציוד המתאים והנכון.

כאשר אתם רוצים לשכפל מפתח לרכב, כדאי להגיע אל מנעולן, אל המקום שבו מתבצע שכפול המפתח. במקרים רבים המפתח שלכם קצת שחוק או פגום, ולכן כדי לשכפל את המפתח בצורה מדויקת מנעולן ייעזר ברכב עצמו. ובנוסף, לאחר שמנעולן סיים את עבודת השכפול, חשוב לוודא שהמפתח שוכפל בדייקנות ושהפתיחה והנעילה של הרכב מתבצעת ללא בעיות.

פעמים רבות כשאתם מזמינים מנעולן אתם  מגיעים אל “מתווך”. כלומר, האדם שענה לכם בטלפון הוא לא מנעולן, אלא אדם ששוכר מנעולן ומשלם לו עבור העבודה. בסיטואציה כזו, מי שמרוויח הוא  המתווך – הגובה  דמי תיווך – ומי שמפסיד זה הלקוח שנדרש לשלם מחיר יקר יותר, לכן תמיד חשוב לשאול כבר בשיחת הטלפון מי מבצע את העבודה.

 זה כבר קרה בעבר וזה יכול לקרות גם לכם, יצאתם מהרכב, הדלת נטרקה והמפתח נשאר בתוך הרכב. כדי להקדים רפואה למכה פתחו כבר עכשיו את רשימת אנשי הקשר בטלפון שלכם והטמיעו בתוכה את מספר הטלפון של מנעולן בראשון לציון 24 שעות כי אף פעם אתם לא יכולים לדעת מתי זה יקרה לכם ובאיזה שעה בשעות היממה.

לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן
התקשרו עכשיו!