חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי
חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי

הכול על אודות שחזור מפתחות

במועדון הספורט בשכונת נווה הדרים בראשון לציון כולם מכירים את חנה. בכל פעם שהיא מגיעה אל המועדון הם מצקצקים בלשונם, מעניין מה היא שכחה הפעם. בשבוע שעבר היא שכחה להביא נעלי ספורט, שבוע לפני כן היא לא זכרה איפה היא השאירה את משקפי השמש היוקרתיים שלה, אבל השבוע זה כבר היה מוגזם, היא שכחה איפה היא שמה את המפתחות לרכב ויותר גרוע, אלו היו המפתחות היחידים, לא היה לה מפתח רזרבי.

אבל לא נורא, מנעולן לרכב בראשון לציון יודע לשחזר כל מפתח לרכב גם כאשר אין לכם מפתח רזרבי נוסף והוא מודע להרגשה שלכם כאשר אתם עומדים מול הדלת הנעולה של הרכב, רוצים להיכנס אבל אין מפתח, ולכן הוא יגיע אליכם במהירות.

חנה, את רק צריכה להתקשר אל המנעולן, לספר לו מהו סוג הרכב שלך והוא יגיע אלייך מיד מצויד בציוד חדיש ועדכני ויצליח לשחזר בדייקנות מפתח חדש לרכב שלך.

מחפש מנעולן מקצועי במחיר שפוי? דברו איתנו:

צור קשר – עמודים

מנעולן לרכב בראשן לציון – מה ההבדל בין שכפול מפתחות לבין שחזור מפתחות?

כבר מהשם של כל אחת מהפעולות אפשר להבין את ההבדלים, שכפול מפתח לרכב הוא העתקה של המפתח הקיים ושחזור מפתח לרכב הוא שירות של ייצור מפתחות מחדש.

שחזור מפתחות זוהי דרך שמאפשרת למנעולן להכין לכם מפתח חדש גם כשאין לכם את המפתח הישן.

יצרני הרכב מכניסים אל תוך מנגנון הנעילה של הרכב שבב אלקטרוני מיוחד המכיל בתוכו את כל המידע אשר מזהה את הרכב. המנעולן יודע לקרוא את הנתונים שבשבב ובעזרתם לשחזר מפתח חדש לרכב. אך שימו לב, לא כל מנעולן יודע לזהות את השבב ולקרוא נכון את הנתונים, לכן כאשר אתן מזמינים מנעולן בראשון לציון כדי לשחזר את המפתח, אתם צריכים לשאול אותו האם הוא מתמחה בתחום ומהו הניסיון שלו.

מתי משחזרים מפתח לרכב?

כאשר המפתח אבד ואין לכם מפתח נוסף או שהמפתח הנוסף אינו בהישג יד.

כאשר המפתחות לרכב נגנבו או כאשר המפתח נשבר כשניסיתם לפתוח את הרכב.

הרכב היה בבעלות קודמת ואתם חוששים כי מוכר הרכב מחזיק מפתח נוסף אצלו. במצב כזה, מנעולן לרכב בראשון לציון ייגש למחשב הרכב, ישנה את הקידוד של המפתח וישחזר לכם מפתח חדש לרכב.

שכפול מפתחות זוהי פעולה שבה המנעולן מעתיק את המפתח הקים ומשכפל אותו. שיכפול המפתח מתבצע באמצעות מכונה ייעודית לשכפול מפתחות לרכב.

מתי משכפלים מפתחות לרכב?

כאשר המפתח אבד או נגנב, אבל יש לכם מפתח נוסף שאותו אפשר לשכפל.

כאשר בני משפחה נוספים משתמשים ברכב ואתם רוצים לתת לכל אחד מהם מפתח לרכב.

כאשר אתם רוצים להיות רגועים ולא לחשוש מהיום שבו המפתח היחיד לרכב יאבד, אתם משכפלים מפתחות נוספים.

מנעולן רכב בראשון לציון – כמה טיפים ועצות טובות

כאשר מזמינים מנעולן בראשון לציון לשחזור מפתחות, חשוב לבדוק כי למנעולן יש תעודת יושר ממשטרת ישראל. תעודת היושר מבטיחה שאתם מפקידים את המפתח לרכב היקר בידי מנעולן אמין וישר שלא ישכפל לעצמו מפתח נוסף ויעביר אותו לידיים עוינות.

לאחר שהמנעולן סיים לשחזר את המפתח לרכב, תמיד חשוב לבדוק שהמפתח המשוחזר אכן פותח את דלת הרכב ומתניע את המכונית

מה שאבד פעם אחת, יכול להיאבד פעם נוספת. לכן אף פעם אל תישארו עם מפתח יחיד לרכב. הקפידו לשכפל מפתחות נוספים וזכרו, המחיר של שחזור מפתחות גבוה בהרבה מהמחיר של שכפול המפתחות.

 

שאלות ותשובות

שאלה: איפה אפשר לשחזר מפתח לרכב?

תשובה: מפתחות משחזרים אצל מנעולן מקצועי. אך שימו לב, לא כל מנעולן יודע לשחזר מפתח ממצב של “אין מפתח”. כאשר אתם מזמינים מנעולן אתם צריכים לשאול האם הוא יודע לשחזר מפתחות והאם יש לו ציוד מתאים.

 שאלה: אבד לי המפתח היחיד לרכב. האם אפשר לבחור כל מנעולן?

תשובה: לא. בחירת המנעולן הנכון היא קריטית כי רק מנעולן מקצועי מומחה בשחזור מפתחות יצליח לשחזר בדייקנות מפתח חדש במקום המפתח שאבד.

שאלה: איך אוכל לסמוך על המנעולן שהוא לא ישאיר אצלו מפתח משוכפל של הרכב שלי?

תשובה: זו באמת יכולה להיות בעיה, כדאי לבחור מנעולן שקיבלת עליו המלצות ולוודא שיש לו תעודת יושר ממשטרת ישראל.

לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן
התקשרו עכשיו!