חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי
חייגו עכשיו 077-8047155 שירותי מנעולן מקצועי

מנעולן בראשון לציון טלפון

אין דבר יותר נחוץ מאשר טלפון של מנעולן בראשון לציון. כאשר אתם נמצאים במצבי חירום, יצאתם לרגע מהרכב, הדלת נטרקה והמפתח נשאר בתוך הרכב, שכחתם או איבדתם את המפתח לבית ואתם עומדים מחוץ לבית עייפים ורעבים, אבל לא יכולים להיכנס, דלת הכספת לא נפתחת בדיוק כאשר אתם זקוקים לכסף מזומן או שדלת הבית לא ננעלת ואתם עייפים, אך פוחדים לישון עם דלת פתוחה ועוד.

אף אחד לא רוצה להגיע למצבים האלו, מצבים שבהם הוא זקוק באופן מידי לטלפון של מנעולן בראשון לציון, אך מה לעשות, הסיטואציות האלו קורות, ולא רק פעם אחת. לכן פתחו את רשימת אנשי הקשר בטלפון החכם או את פנקס הטלפונים שלכם ורשמו במקום בולט: מנעולן בראשון לציון טלפון.

בכל פעם שתידרשו לשירותי מנעולנות, צרו קשר, אני כבר בדרך! 

מחפש מנעולן מקצועי במחיר שפוי? דברו איתנו:

צור קשר – עמודים

מנעולן בראשון לציון טלפון – מתי תצטרכו להתקשר למנעולן?

מנעולן מקצועי מבין את האחריות הרבה המוטלת עליו, בכל מקרה שבו תידרשו לאחד מהשירותים הבאים של המנעולן, צרו קשר והמנעולן יגיע אליכם בתוך זמן קצר, לא יותר מחצי שעה!

התקנת כספות

התקנת כספות דורשת מקצוענות, מיומנות ואמינות. התקנה לא מקצועית תקל על הגנב לפרוץ או לעקור את הכספת ממקומה בקלות. לפני שאתם בוחרים מנעולן מומחה בהתקנת כספות יש לוודא שהוא פועל באישור משטרת ישראל, שהוא צבר ניסיון ויודע לבחור את המקום הנכון להתקנת הכספת ושהוא מציע לכם כספת איכותית חזקה ועמידה ובעלת מנגנון נעילה מתקדם ובטיחותי. 

פריצת כספות

מנעולן מקצועי יודע לפרוץ את הכספת בעזרת כלי עבודה ייעודיים, לפרץ אותה, אך   להשאיר אותה במצב שמיש ובלי להשאיר נזק לכספת. אם שכחתם את הקוד לכספת, מנעולן מקצועי יוכל לאפס אותו בתוך זמן קצר.

פריצת רכבים

פריצת רכבים עשויה להציל חיים במיוחד כאשר המפתח נשאר בסוויץ’, הדלת  נטרקה, אתם עומדים בחוץ ובתוך הרכב נשאר לבד ילד קטן…. הסיטואציה הזו מתרחשת לעתים תכופות והיא לא נעימה גם כאשר אין ברכב ילד שצריך להציל, אך החדשות הטובות הן שיש לכם מנעולן רכב בראשון לציון יגיע אליכם במהירות האפשרית, יפרוץ את הרכב בתוך מספר דקות ולא יגרום נזק לרכב. גם כאשר המנעול לרכב אבד או נגנב, או כאשר הוא התקלקל, מנעולן מקצועי הוא הכתובת שאליו אתם צריכים לפנות.

פריצת דלתות

גרים בראשון לציון, זקוקים בדחיפות למנעולן מקצועי המתמחה בפריצת דלתות, אל דאגה. מנעולן מראשון לציון יגיע אליכם מיד, יפרוץ את הדלת הנעולה ולא ישכח לתקן אותה לאחר הפריצה כדי שאתם תוכלו לנעול ולפתוח את הדלת ללא תקלה. 

שכפול מפתחות

מסקר שנערך עולה כי למעלה מחמישים אחוז מהילדים מאבדים את המפתח לבית ולמעלה מעשרים אחוז מהנהגים מאבדים את המפתח לרכב. המפתח שלכם אבד או נגנב? מנעולן מקצועי ידע לשכפל כל מפתח, מפתח לבית, מפתח לרכב, מפתח לכספת ועוד. וטיפ שלנו: אל תחכו עד שהמפתח שלכם יאבד, צרו קשר עם המנעולן ושכפלו מבעוד מועד מפתחות רזרביים לרכב, לבית לכספת ועוד.

התקנה ותיקון של מנעולים

מנעולן בראשון לציון מכיר את כל סוגי המנעולים ואת כל מנגנוני הנעילה החל ממנעולי צילינדר מסוגים שונים ועד למנעולים מתוחכמים וחדשים יותר כמו מנעולים לרב בריח או מנעולים אלקטרוניים.

כאשר אתם רוצים להתקין מנעול חדש, מנעולן יציע לכם מגוון של מנעולים לבחירה כמו מנעול עם קוד מכני, מנעול דיגיטאלי, מנעול חבוי, מנעול תלייה, מנעול לשונית, מנעול צילינדר ועוד. מנעולן מקצועי יסביר לכם על היתרונות והחסרונות של כל מנעול וייעץ לכם מהו המנעול המתאים ביותר עבורכם מבחינת הבטיחות ומבחינת התקציב.

המנעול התקלקל? מנעולן בעל ניסיון ידע לאבחן את התקלה בצורה אחראית ובטוחה וידע לתת את המענה המתאים. במידה ויש מספר אפשרויות לתיקון, מנעולן ידאג להציג לפניכם כל אפשרות ולהציג את היתרונות והחסרונות של כל אפשרות.

לסיכום, אל תשכחו לרשום בפנקס: מנעולן בראשון לציון טלפון. סביר להניח כי באחד הימים תידרשו לאחד מהשירותים שאותם מציע המנעולן!

יש סוגים שונים של מנעולי צילינדר את חלקם אפשר לפרוץ ללא גרימת נזק למנעול, אך קיימים גם מנעולים שהפריצה שלהם דורשת קדיחה בצילינדר שמוציאה אותו מכלל שימוש.

 

לא. כל מנעול צובר אבק, כאשר השימון של המנעול יבוא במגע עם האבק הוא ייהפך לעיסה דביקה ואז יהיה קשה יותר לסובב את המנעול.

כבר בשיחת הטלפון הראשונה כדאי לשאול את המנעולן האם יש לו תעודת יושר ממשטרת ישראל. תעודת היושר מעידה שלמנעולן אין עבר פלילי, שהוא ישר ואפשר לסמוך עליו.

לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן
התקשרו עכשיו!